KODExplorer tähendab Mis?

KODExplorer on avatud lähtekoodiga veebipõhine onlain-dokumendihaldus, koodiredaktor. See annab mingi klassikaline aknad kasutajaliides, komplekt online dokumendihaldus, esitluse muuta, upload, download, unzip online-muusika taasesitamine. Võimaldab saavutada veebi arengut otse brauseri lähtekoodi esitluse ja juurutada saidi omaniku ja kohaliku operatsiooni lihtne, kiire ja ohutu kogemus.

- disain -

klassikalise traditsiooni, tegutsemiseks uuendusi, et pakkuda kasutajatele mugav, turvaline ja lihtne kasutada Internetis pilve juhtimissüsteemi.

alati (kui), kus (kus), on veebis kui soovite (taha) on oma juhtimisvahend (4W poliitika).

- kasutajale orienteeritud -

praegu KODExplorer juhtimissüsteemi, mis asuvad peamiselt isiklik pilv hosting, väike ettevõte pilve ressursside juhtimine, võrguketta, juhtimise väikeste ja keskmise suurusega saite. Web Developer & Master (veteranid): Interneti toimetaja, suru backup, väljaehitamine, klassikaline Windows kasutajaliides operatsiooni lihtne alustada ja vabaneda vastuvõtva SSH, FTP käsu keeruline igav operatsioone.

isiklik era pilv (rookie): juhtimine võrguketta ressursse, samas klassikaline Windows kasutajaliides operatsioon, võid paigutada Browse võrgukettale, ekraan faile, üles- ja allalaadimise kiire ja lihtne.

Omadused

põhjalik dokumendihaldus, võimas Internetis faili toimetaja

kõikjal, saate hallata oma faile; ja online meelelahutus online kirjalikult koodi! Nii nagu sobivad kasutamiseks operatsioonisüsteemi.

pikaajalist kogemust siirdamise operatsiooni õigus, drag, valikukast, otseteid failiotsing (otsing sisu) ......

valikukast, drag-liikumine, lohistada üleslaadimisel, online-toimetaja, videopleier, lahti. Terve ajax garantii jõudlust ja kogemusi!

iga funktsiooni otsest õmblusteta ühendus; dialoogirežiimis kujul, multi-ülesanne juhtimise funktsioone

Editor toetab multi-dokument; toetus ZendCoding html, CSS, JS kõrgem kodeerimise efektiivsust!

täiuslik Hiina toetust, moonutatud lahendada erinevaid olukordi;

avatud lähtekoodiga tehnoloogia vastu

1.Jquery:jpuery (plugin: Hotkeys.ztree.contentmenu) .js mainstream arengu raames. Lendamine Dom, Bom operatsiooni css operatsiooni ja Ajax pakett

2.ArtDialog:ilus disain, tugev brauseri ühilduvuse Dialoogi vidina. Nii pop-up käepide, sündmuste ja andmete edastamine, et saada parem ühtne juhtimine

3.Ztree:nimekirja puu kontroll, mastaapsuse on väga tugev puu andmetega manipuleerimise vidina

4.codemirror:koodi toimetaja js pluginad, toetab erinevaid programmeerimiskeeli esiletoomiseks

5.zendcoding:toetust html koodid kiiresti kirjutada pluginaid. Lihtsustab Koodi on kirjutatud. Lihtne koostamise

6.less:tõhus, funktsionaalne css arengu mudel parandada esiotsa css stylesheets taaskasutada . Lihtne koostamise

7.SWFUpload:flash faili upload

8 .CMP4:väga hea flash Player plugin meediafailide toetus meediaprogrammide, popmuusika video taasesitus vahend. Toetus nahka, hästi konfigureeritav seaded. Dünaamiline nimekirja xml koormatud. mms meediaprogrammide, RSTP avatud lähtekoodiga litsents meedia esituse toetust