KODExplorer isimli ne?

KODExplorer açık kaynak kodlu bir Web tabanlı çevrimiçi belge yönetimi, kod editörü. Klasik Windows kullanıcı arayüzü, çevrimiçi belge yönetimi bir dizi, dosya önizleme, düzenleme, yükleme, indirme, unzip çevrimiçi müzik çalma bir tür sağlar. tarayıcıda doğrudan kaynak kodu dosyası önizleme web geliştirme sağlamak ve site sahibine gibi, kolay, hızlı ve güvenli bir deneyim yerel operasyon dağıtmak için izin verir.

- Tasarım -

klasik gelenek, yenilik peşinde, rahat ile kullanıcılara sunmak için, sabitlemek ve kolay online bulut yönetim sistemi kullanmak için.

zaman (zaman), burada (burada), istediğiniz (istiyorum) ne zaman web sizin yönetim aracı (4W politikası) 'dir sahiptir.

- kullanıcı odaklı -

şu anda KODExplorer yönetimi çoğunlukla kişisel bulut barındırma bulunan sistem, küçük kurumsal bulut kaynakları yönetimi, ağ disk yönetimi, küçük ve orta ölçekli sitelerin yönetimi. Web Geliştiricisi & Master (Gaziler): Online editörü, sıkıştırılmış yedekleme, dağıtım, klasik pencere arayüzü kullanım, kolay başlamak ve ana SSH, FTP komutu karmaşık sıkıcı işlemleri kurtulmak.

kişisel özel bulut (çaylak): Yönetim ağ disk kaynaklarını, aynı klasik pencere arayüzü operasyon, müzik göz ağ sürücüsü, ekran dosyaları yükleme ve hızlı ve kolay indirmek yerleştirebilirsiniz.

kapsamlı doküman yönetimi, güçlü bir çevrimiçi dosya editörü Özellikleri

nerede olursanız olun, dosyalarınızı yönetebilirsiniz ve çevrimiçi eğlence, online yazı kodu! işletim sistemi olarak kullanım için olduğu gibi uygun bir.

kapsamlı yerel deneyim nakli operasyonu hakkı, drag, seçim kutusu, kısayollar, dosya arama (arama içeriği) ......

seçim kutusu, sürükle-hareket, sürükle ve bırak yükleme online editör, video oynatıcı, sıkıştırmasını. Tam ajax garanti performansı ve deneyim!

her işlev doğrudan kesintisiz bağlantı, iletişim formu, çoklu görev yönetim işlevleri

Editör çoklu belge destekler; destek ZendCoding html, css, kodlama verimliliği yüksek js!

mükemmel Çin desteği, çeşitli durumları çözmek bozuk;

açık kaynak teknolojisi benimsenmesi

1.Jquery:jpuery (eklenti: Hotkeys.ztree.contentmenu) ana gelişme çerçevesi js.güzel bir tasarım, güçlü bir tarayıcı uyumluluğu: Dom, BOM operasyonu, css operasyonu ve Ajax paketinin

2.ArtDialog Operasyonu iletişim widget. Yani pop-up kolu, olayları ve veri iletimi daha iyi bir birleşik yönetim elde etmek için

3.Ztree

:liste ağaç kontrolü, ölçeklenebilirlik çok olduğu güçlü bir ağaç veri işleme eklendi

4.codemirror:bir kod editörü js eklentileri,

5.zendcoding:bir destek html kodları hızlı yazma eklentileri. kodun tanımı yazılır kolaylaştırır. Basit derleme

6.less:ön uç css stil yeniden kullanılabilirliği artırmak için etkin, fonksiyonel css kalkınma modeli . Basit derleme

7.SWFUpload:flaş dosya yükleme

8 .CMP4:medya akışı, popüler müzik video oynatma aracı medya dosyalarını, eklenti desteği çok iyi bir flaş oyuncusu. cilt için destek, son derece yapılandırılabilir ayarları. Dinamik liste xml yüklendi. akarsu mms medya, RSTP açık kaynak lisansı medya oynatma desteği